Golvur Gottried Adamson 1700-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GOLVUR, urtavlan signerad Gottfried Adamson Karlskrona, senbarock, fodral i mahognyfanér, pendel samt lod finns, höjd ca 220 cm

Skador och slitage

319681

2015-07-10