Valfrid Nelson oljemålning

Valfrid Nelson oljemålning
Valfrid Nelson oljemålning
Valfrid Nelson oljemålning
Valfrid Nelson oljemålning
Valfrid Nelson oljemålning
Valfrid Nelson oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VALFRID NELSON (1849-1930): Marinmotiv, signerad och daterad Valfrid Nelson -84, olja på pannå, ca 30x56 cm

Färgbortfall

319692

2015-07-10