Carl Petter Hallberg oljemålningar 1 par

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

CARL PETTER HALLBERG (1809-1879), Landskap 2 st, en signerad C. Hallberg 1887, olja på duk, 42,5x64 cm vardera

Lös ram

319698

2015-07-10