Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SLAGLÅSGEVÄR, dubbelpipigt, 1800-talets andra hälft, graverade bkåtvända lås, längd 118 cm
skador, delar saknas
319701
2015-07-10
Gör en kostnadsfri värdering här