Slaglåsgevär

Slaglåsgevär
Slaglåsgevär
Slaglåsgevär
Slaglåsgevär
Slaglåsgevär
Slaglåsgevär
Slaglåsgevär
Slaglåsgevär
Slaglåsgevär
Slaglåsgevär
Slaglåsgevär
Slaglåsgevär

Såld för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SLAGLÅSGEVÄR, dubbelpipigt, 1800-talets andra hälft, graverade bkåtvända lås, längd 118 cm

skador, delar saknas