Målning 1900

Målning 1900
Målning 1900
Målning 1900
Målning 1900

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900), Vallflicka med schäfer, olja på duk, 118x88 cm

Dubblerad, retuscher, lagning

319735

2015-07-10