Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900), Vallflicka med schäfer, olja på duk, 118x88 cm
Dubblerad, retuscher, lagning
319735
2015-07-10
Gör en kostnadsfri värdering här