Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KLOCKBÖCKER, 1900-tal, Rolex vintage sport models, Piaget watches and wonders, 1001 armbandsur, wristwatches armbanduhren, Mästarens Verk Sveriges urmakarförbund 100 år
Bruksslitage
319738
2015-07-10
Gör en kostnadsfri värdering här