Matbord av Carl Malmsten

Matbord av Carl Malmsten
Matbord av Carl Malmsten
Matbord av Carl Malmsten
Matbord av Carl Malmsten
Matbord av Carl Malmsten
Matbord av Carl Malmsten
Matbord av Carl Malmsten
Matbord av Carl Malmsten

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARL MALMSTEN, matbord, "Ambassadör", fanérat i körsbär, höjd ca 74, 160x112, 3 iläggsskivor vardera 50 cm bredd medföljer

Brukslitage, smärre ytskador, bortdsskivan blekt,

319747

2015-07-10