Klubbat för:
1 100 SEK
2 000 SEK
MODELLTÅG, TÅGDELAR, 1900-tal, bl a Rivarossi, Pocher, 13 vagnar, 4 lok, transformator, räls, stopljus mm, delvis i originalkartonger
Slitage
319756
2015-07-11