Tågdelar Modelltåg bl a Rivarossi

Klubbat för:

1 100 SEK

2 000 SEK

MODELLTÅG, TÅGDELAR, 1900-tal, bl a Rivarossi, Pocher, 13 vagnar, 4 lok, transformator, räls, stopljus mm, delvis i originalkartonger

Slitage

319756

2015-07-11