Målning England 1800/1900

Målning England 1800/1900
Målning England 1800/1900
Målning England 1800/1900
Målning England 1800/1900

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (England, 18/1900-tal), Uppenbarelse, olja på duk, 51x33 cm

Glasskada

319777

2015-07-11