Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (England, 18/1900-tal), Uppenbarelse, olja på duk, 51x33 cm
Glasskada
319777
2015-07-11
Gör en kostnadsfri värdering här