Soffbord 1900-tal

Soffbord 1900-tal
Soffbord 1900-tal
Soffbord 1900-tal
Soffbord 1900-tal
Soffbord 1900-tal
Soffbord 1900-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, ca 1940, bonad björk, höjd 65, diameter 110 cm

Slitage och smärre skador

319792

2015-07-11