Målning 1800/1900-tal

Målning 1800/1900-tal
Målning 1800/1900-tal
Målning 1800/1900-tal
Målning 1800/1900-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), Samtal på terassen, signerad, olja på duk, 78x52 cm

Dukskador

319797

2015-07-11