Målning

Målning
Målning
Målning
Målning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), Flicka med kor och getter,

Fäckar, dukslitage

319799

2015-07-11