Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ALEXANDRE FASSIANOS (Grekland, född 1935): Landskapsmotiv, signerad A Fassianos, färglitografi, 47x61 cm
319800
2015-07-11
Gör en kostnadsfri värdering här