Alexandre Fassianos färglitografi

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALEXANDRE FASSIANOS (Grekland, född 1935): Landskapsmotiv, signerad A Fassianos, färglitografi, 47x61 cm

319800

2015-07-11