Füssli hans art 1800-tal

Füssli hans art 1800-tal
Füssli hans art 1800-tal
Füssli hans art 1800-tal
Füssli hans art 1800-tal

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OIDENTIDIERAD KONSTNÄR (17/1800-tal), Lejon anfaller häst, olja på duk, 48x59 cm

Dukskador

319801

2015-07-11