Sven Erixon litografi

Sven Erixon litografi
Sven Erixon litografi

Såld för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SVEN ERIXON, X:et (1899-1970): Storsjöodjuret, signerad och daterad Sven Erixon, 53, 97/260, färglitografi, 46x63 cm