Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SVEN ERIXON, X:et (1899-1970): Storsjöodjuret, signerad och daterad Sven Erixon, 53, 97/260, färglitografi, 46x63 cm
319809
2015-07-10
Gör en kostnadsfri värdering här