Pablo Picasso förglitografi

Pablo Picasso förglitografi
Pablo Picasso förglitografi

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PABLO PICASSO (1881-1973), efter, Fredsduva, signerad och daterad i trycket 28.12.61, färlitografi, numerad 547/1000, 49x65 cm

319813

2015-07-11