Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KAJ FRANCK (1911-1989): (3), skål, vaser, Nuutajärvi Notsjö 1962, 19561 samt 5?, varav två signerade K Franck Nuutajärvi Notsjö, höjd 8,5-11
Skålen med enstaka nagg
319825
2015-07-11
Gör en kostnadsfri värdering här