Orientmatta Tafresh semiantik

Orientmatta Tafresh semiantik
Orientmatta Tafresh semiantik
Orientmatta Tafresh semiantik
Orientmatta Tafresh semiantik

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ORIENTMATTA, Tafresh, semiantik, ca 190x132 cm

Ställvis slitage, reducerade långsidor, slitna långsidor, malskador

319841

2015-08-27