Akvarell

Akvarell
Akvarell
Akvarell
Akvarell

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800/1900-tal), Stilleben med snäcka och påfågelfjäder, akvarell, 48x50 cm

Glasskador, fläckar

319847

2015-07-11