Herre med pipkrage

Herre med pipkrage
Herre med pipkrage
Herre med pipkrage
Herre med pipkrage

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HOLLÄNDSK SKOLA (1800-tal), Herre med pipkrage, olja på pannå, 80x63 cm

Omfattande skador, itudelad pannå, färgbortfall

319854

2015-07-12