Anjou oljemålning

Anjou oljemålning
Anjou oljemålning
Anjou oljemålning
Anjou oljemålning
Anjou oljemålning
Anjou oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

2 000 SEK

G ANJOU(1908-1999): Motiv med Stockholms inlopp, signerad G Anjou 1960, olja på duk, 60x100 cm

319858

2015-07-11