Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700/1800-tal), Tronande konung, olja på duk, 97x74 cm
Duksskador, hål
319859
2015-07-12
Gör en kostnadsfri värdering här