Konung oljemålning

Konung oljemålning
Konung oljemålning
Konung oljemålning
Konung oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700/1800-tal), Tronande konung, olja på duk, 97x74 cm

Duksskador, hål

319859

2015-07-12