Sven-Olof Ehrén Stockholmsmotiv

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN-OLOF EHRÉN (1927-2004): (2), Riddarholmen och Slottet Stockholm, signerade och daterade Sven Olof Ehren 75 resp 71, färglitografier, 32x57 resp 23x40 cm

Gulnade

319864

2015-07-11