Esaias Thorén litografi

Esaias Thorén litografi
Esaias Thorén litografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ESAIAS THORÉN (1901-1981): Surrealistisk komposition, signerad och daterad Esaias Thorén -73, 38//750, färglitografi, 42x50 cm

Gulnad

319867

2015-07-11