Klubbat för:
19 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), Rizpah, påskrift a tergo painted py Wm J MONTAIGNE, olja på duk, 61x51 cm
Dukskador/hål, krackeleringar
319871
2015-07-12
Gör en kostnadsfri värdering här