Frans Wilhelm Odelmark akvarell

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

FRANS WILHELM ODELMARK (1849-1937): Schönen Brunnen på Nürnbergs Hauptmarkt, , signerad F.W. Odelmark, akvarel, 51x36 cm

319875

2015-07-11