Målning 1800-tal

Målning 1800-tal
Målning 1800-tal
Målning 1800-tal
Målning 1800-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ENGELSK SKOLA (1800-tal): Kurtiserande par vid bro, olja på duk, 53x69 cm

Dukskador/hål, kritstreck

319877

2015-07-12