Henry Charles Brewer

Henry Charles Brewer
Henry Charles Brewer
Henry Charles Brewer
Henry Charles Brewer

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HENRY CHARLES BREWER (1866-1950), Katedral i ruiner, signerad, akvarell, 55x77 cm

Skador, rispor, glasskada

319879

2015-07-12