W Müller

W Müller
W Müller
W Müller
W Müller

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

W.MÜLLER (1800/1900-tal), Par vid fors och kvarnbyggnad, signerad, olja, 56x44 cm

Ramskador