J Wild akvarell Kirkstone pass

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

J WILD (1800-tal), Kirkstone pass - Höglandet, signerad och daterad 1876, akvarell, 42x59 cm

319890

2015-07-12