Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
J WILD (1800-tal), Kirkstone pass - Höglandet, signerad och daterad 1876, akvarell, 42x59 cm
319890
2015-07-12
Gör en kostnadsfri värdering här