Uno Vallman oljemålning

Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

4 000 SEK

UNO VALLMAN (1913-2004): Komposition med figurer, signerad och daterad Uno Vallman 1975, olja på duk, 46 x 54 cm

319913

2015-07-12