Klubbat för:
Osåld
Utropspris
4 000 SEK
UNO VALLMAN (1913-2004): Komposition med figurer, signerad och daterad Uno Vallman 1975, olja på duk, 46 x 54 cm
319913
2015-07-12
Gör en kostnadsfri värdering här