Johan Ericson olja

Johan Ericson olja
Johan Ericson olja
Johan Ericson olja
Johan Ericson olja
Johan Ericson olja
Johan Ericson olja

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

JOHAN ERICSON (1849-1925), Stugor i rosenträdgård, signerad och daterad Joh. Ericson 1918, olja på duk 62,5x88,5 cm

319918

2015-09-06