Mosse Stoopendaal olja

Mosse Stoopendaal olja
Mosse Stoopendaal olja
Mosse Stoopendaal olja
Mosse Stoopendaal olja
Mosse Stoopendaal olja
Mosse Stoopendaal olja

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

19 000 SEK

MOSSE STOOPENDAAL (1901-1948), Räv i vinterlandskap, signerad och daterad Mosse Stoopendaal 1932, olja på duk, 78,5x139 cm

319919

2015-08-30