Klubbat för:
11 500 SEK
5 000 SEK
EINAR NORELIUS (1900-1984): Troll med älva, signerad och daterad E. Norelius 41, akvarell, 30x30 cm
Med dedikation av konstnären a tergo
319920
2015-07-12