Salongsgrupp

Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SALONGSGRUPP, 5 dlr., nyrenässans, betsad ek, bestående av: 1 par karmstolar, 1 par stolar, soffa, soffans längd 160, sitthöjd ca 44 cm

Slitage och skador, kompletterade fotavslut

319930

2015-07-12