Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BJÖRN LINDROTH (1931-99): Sträckande sjöfågel, monogramsignerad, akvarell, 28x43 cm
BJÖRN LINDROTH (1931-99)
319931
2015-07-12
Gör en kostnadsfri värdering här