Björn LINDROTH akvarell

Björn LINDROTH akvarell
Björn LINDROTH akvarell
Björn LINDROTH akvarell
Björn LINDROTH akvarell

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BJÖRN LINDROTH (1931-99): Sträckande sjöfågel, monogramsignerad, akvarell, 28x43 cm

BJÖRN LINDROTH (1931-99)

319931

2015-07-12