Klubbat för:
19 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
WILHELM MELBY (XlX), oljemålning, 70x110, signerad, daterad Wilhelm Melby, 1853. Frisk seglats.
319934
2015-08-14
Gör en kostnadsfri värdering här