Melby olja

Melby olja
Melby olja
Melby olja
Melby olja
Melby olja
Melby olja

Klubbat för:

19 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

WILHELM MELBY (XlX), oljemålning, 70x110, signerad, daterad Wilhelm Melby, 1853. Frisk seglats.

319934

2015-08-14