Herrfickur 1800-tal i silver

Herrfickur 1800-tal i silver
Herrfickur 1800-tal i silver
Herrfickur 1800-tal i silver
Herrfickur 1800-tal i silver
Herrfickur 1800-tal i silver
Herrfickur 1800-tal i silver
Herrfickur 1800-tal i silver
Herrfickur 1800-tal i silver
Herrfickur 1800-tal i silver
Herrfickur 1800-tal i silver

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FICKUR, 1800-talets mitt, boett i silver, cylindergång, urtavla i silver med romerska siffor samt dekor av blommor, blånerade verkskruvar, planspiral, boett nr: 2115, 34297, diameter ca 50 mm, nyckel finns

Slitage

319939

2015-07-12