Herrfickur 1800-tal i silver
Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 000 SEK
FICKUR, 1800-talets mitt, boett i silver, cylindergång, urtavla i silver med romerska siffor samt dekor av blommor, blånerade verkskruvar, planspiral, boett nr: 2115, 34297, diameter ca 50 mm, nyckel finns
Slitage
319939
2015-07-12