Stolar 4 st

Stolar 4 st
Stolar 4 st
Stolar 4 st
Stolar 4 st
Stolar 4 st
Stolar 4 st
Stolar 4 st
Stolar 4 st
Stolar 4 st
Stolar 4 st

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, 4 st, 1900-tal, gustaviansk stil, modell Axet, gråmålade, sitthöjd ca 47 cm

Slitage

319947

2015-07-12