Orientmatta Shiraz

Orientmatta Shiraz
Orientmatta Shiraz
Orientmatta Shiraz
Orientmatta Shiraz

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ORIENTMATTA, Shiraz, semiantik, ca 163x120 cm

Ställvis hårt slitage, ena kortsidan reducerad, lagning

319966

2015-09-04