Karmstolar Louis XV-stil
2015-07-12
319974
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARMSTOLAR, 1 par, Louis XV-stil, 1900-tal, skuren dekor, betsat lövträ, sitthöjd ca 45 cm
Brukslitage, klädsel med slitage/skador