Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARMSTOLAR, 1 par, Louis XV-stil, 1900-tal, skuren dekor, betsat lövträ, sitthöjd ca 45 cm
Brukslitage, klädsel med slitage/skador
319974
2015-07-12
Gör en kostnadsfri värdering här