Herrbyrå

Herrbyrå
Herrbyrå
Herrbyrå
Herrbyrå
Herrbyrå
Herrbyrå

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HERRBYRÅ / ARKIVSKÅP, 1800-tal, i ek, 8 lådor med dragknoppar , höjd ca 157, 59x34 cm.

Slitag, skador, list och nyckel saknas

319981

2015-07-12