Herrbyrå
2015-07-12
319981
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HERRBYRÅ / ARKIVSKÅP, 1800-tal, i ek, 8 lådor med dragknoppar , höjd ca 157, 59x34 cm.
Slitag, skador, list och nyckel saknas