Piedestaler

Piedestaler
Piedestaler
Piedestaler
Piedestaler
Piedestaler
Piedestaler
Piedestaler
Piedestaler
Piedestaler
Piedestaler

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PIEDESTALER, 1 par, 1900-tal, vitmålade och bronserade, höjd 103 cm

Slitage, färgbortfall

319985

2015-07-12