Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PALL / PIEDESTAL, rokokostil, 1800-tal, pastillasdekor, höjd 37, plattans inermått 38 cm
Omfattande skador och pastillasbortfall
320007
2015-07-12
Gör en kostnadsfri värdering här