Herrbetjänt

Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KLÄDHÄNGARE, 1900-talets andra hälft, med hylla, höjd 102 cm

Bruksslitage

320023

2015-07-13