Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARL-AXEL PEHRSON (1921-2005): Exotiska blommor, signerad och daterad -97, 186/250, färglitografi, 61x49 cm
320053
2015-07-13
Gör en kostnadsfri värdering här