Karl-Axel Pehrson färglitografi

Såld för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARL-AXEL PEHRSON (1921-2005): Exotiska blommor, signerad och daterad -97, 186/250, färglitografi, 61x49 cm

320053

2015-07-13