Julia Samuelsson oljemålning

Julia Samuelsson oljemålning
Julia Samuelsson oljemålning
Julia Samuelsson oljemålning
Julia Samuelsson oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JULIA SAMUELSSON (1892-1968), Stilleben med frukter, signerad Julia Samuelsson 1944, olja på pannå, 38x31 cm

320058

2015-07-13