Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BROSCHNÅL, 18 k guld, halvpärla, C.G. Hallberg, Stockholm 1900-talets första hälft, längd 7 cm, vikt ca 5,8 g
Pärla med slitage
320062
2015-07-15
Gör en kostnadsfri värdering här