Broschnål 18 k guld

Broschnål 18 k guld
Broschnål 18 k guld
Broschnål 18 k guld
Broschnål 18 k guld
Broschnål 18 k guld
Broschnål 18 k guld
Broschnål 18 k guld
Broschnål 18 k guld

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BROSCHNÅL, 18 k guld, halvpärla, C.G. Hallberg, Stockholm 1900-talets första hälft, längd 7 cm, vikt ca 5,8 g

Pärla med slitage

320062

2015-07-15