Spegel Barockstil

Spegel Barockstil
Spegel Barockstil
Spegel Barockstil
Spegel Barockstil

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, 1800-tal barockstil, svärtat trä och plåtrelief, 114x70 cm

Skador och slitage

320075

2015-07-13