Hörnskåp 1900-tal

Hörnskåp 1900-tal
Hörnskåp 1900-tal
Hörnskåp 1900-tal
Hörnskåp 1900-tal
Hörnskåp 1900-tal
Hörnskåp 1900-tal
Hörnskåp 1900-tal
Hörnskåp 1900-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HÖRNSSKÅP, furu, daterat 1937, höjd ca 180 cm

Skador och slitage

320078

2015-07-13